Anasayfa / Android Oyunlar / Legendary: Game of Heroes Hileli Mod Apk v1.9.1

Legendary: Game of Heroes Hileli Mod Apk v1.9.1

Legendary Game of Heroes puzzle ve stratejiyi bir arada sunan eğlenceli bir oyundur. Şunu söylemekte fayda var, sabırlı olmak gerekiyor. Oyunun amacına gelirsek, sahibi olduğunuz kartları ve taşların güçlerini birleştirerek rakipleri ortadan kaldırmanız gerekiyor.

RPG tarzı oyunları seven sabırlı insanların mutlaka Legendary: Game of Heroes Apk oyununu indirip oynaması gerekiyor.

Şimdi hilemize gelelim. Legendary Game of Heroes Hileli Mod Apk v1.9.1 versiyonuyla beraber tek tuşla düşmanı öldürme ve Tanrı Modu Açık olarak oyunu oynama imkanı sunuyor.

Oyunun dezavantajı Türkçe dil desteğinin olmamasıdır. Ama çoğumuzun Legendary  Game of Heroes gibi oyunları da diğer oyunlar gibi İngilizce bilmesek de yabancı oyunlara aşina olduğumuzdan dolayı oynaya bilmekteyiz.

Legendary: Game of Heroes Hileli Mod Apk v1.9.1  Legendary: Game of Heroes Hileli Mod Apk v1.9.1  Legendary: Game of Heroes Hileli Mod Apk v1.9.1  Legendary: Game of Heroes Hileli Mod Apk v1.9.1  Legendary: Game of Heroes Hileli Mod Apk v1.9.1  Legendary: Game of Heroes Hileli Mod Apk v1.9.1

Oyunun Kurulumu:

Öncelikle daha önce Google Play Store’dan oyunu yüklediyseniz Android cihazınızda silmeniz gerekiyor. Sonrasında aşağıdaki linkten Android Hileli Apk dosyasını indirip kurulumu başlatıyoruz. Hepsi bu kadar. Keyifli oyunlar.

Legendary: Game of Heroes Hileli Mod Apk v1.9.1

BOYUT : 60 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : RPG, Puzzle

APKSMOBI : Legendary Game of Heroes Hileli Mod Apk indir

Bu Nasıl ?

Soccer Star 2017 World Legend Para Hileli Apk indir v3.2.6

Soccer Star 2017 World Legend Para Hileli Apk indir v3.2.6

Soccer Star 2017 World Legend Android Hileli Mod Apk indir Soccer Star 2017 World Legend …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir